TR | EN

Hakkımızda

Ar-Dent Dental Clinic , Dr. Ata Anıl & Dr. Rana Anıl tarafındanı 1987 yılında kurulmuştur. Diş doktoru bir annenin çocukları olan Ata Anıl ve. Rana Anıl , İstanbul Üniversitesi’ndeki öğrenimlerini tamamlamalarının ardından açtıkları muayenehaneleri ile meslek hayatlarına başlamışlardır.

Prof. Dr. Ata Anıl,İstanbul Üniversite si Periodontoloji anabilim dalında başladığı meslek hayatına, Frankfurt Mainz Üniversitesi İmplantoloji bölümü ve İstanbul Üniversitesi İmplantoloji Bölümü’nde docent olarak devam etmiştir..Halen Berlin Üniversitesi’nde ders vermektedir.Ayrıca,Almanya Mainz Dişhekimleri Odası’nın implantoloji dalında eğitmenidir. 6 sı almancaya tercüme edilmiş,30 dan fazla bilimsel yayını bulunmaktadır.

Yaklaşık 20 sene önce kurucu üyesi olduğu Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği’ne de uzun yıllar başkanlık yapmıştır.

Dr.Rana Anıl öğrenimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra, eğitimine Almanya’da Giessen ve Mainz Üniversiteleri" nde devam etmiş ,Almanya’nın en seçkin 2 profesörünün kliniklerinde çalışmıştır..Türkiye’ye döndükten sonra muayenehane çalışmalarında estetik diş hekimliği konusuna yoğunlaşmıştır.

Dr.Rana Anıl,dünya çapında herbiri kendi alanında en üst seviyeye gelmiş meslektaşlarıyla ortak yürüttüğü projeler ve hasta vakalar ı ile muayenehane çalışmalarına devam etmektedir.

Ar-Dent Dental Klinik te,implantoloji, estetik dişhekimliği, cerrahi, ortodonti, endodonti ,periodontoloji,protez gibi konularda Prof. Dr.Ata Anıl-Dr.Rana Anıl önderliğinde konusunda uzman hekimlerle hizmet verilmektedir.